ÇALIŞMA SAATLERİ:
PAZ-CTS: 9.00 - 19.00
HEMEN ARAYIN:
0 (216) 577 78 16
image

Aksoy Servisi

Müşterileri için her zaman en iyisini düşünen Aksoy servisleri kendisini tercih eden otomobil kullanıcıları için her zaman hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunuyor. Aksoy Servisi müşterilerini memnun etmek adına bünyesinde en yetenekli, alanında bilgili ve uzman kişileri çalıştırıyor. Servisin araç arıza tamir ve tespit gibi bölümlerinde gelişen teknolojinin en son ürünü olan ve alanının en iyileri olan teknik araçlar kullanılmaktadır.

Aksoy servisine randevusuz veya randevulu olmak üzere bütün kullanıcılar gönül rahatlığı ile araçlarını teslim edebilmektedirler. Servis de aracınızın ihtiyacı olan her türlü aksesuarı ve yedek parçayı bulabilir uzman ve bilgili kadrosu sayesinde aracınızla ilgili bütün problemleri kolaylıkla çözebilirsiniz. Ayrıca Aksoy servisinde 7/24 yol yardımı, elektronik servis, bilgisayarlı far ayarı, mekanik servis gibi hizmetleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu hizmetlerin dışında Aksoy servisi sizlere birçok farklı hizmetler daha sunmaktadır. İsterseniz bu hizmetleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Aksoy Servisi 1

Yaz Bakımları

Kullanıcılar için çok değerli olan arabaları için bakım yaptırmak son derece önemli bir konudur. Bu bakımlarda kış bakımı kadar yaz bakımı da ayrı bir öneme sahiptir. Yaz aylarında hava normalden daha sıcak olduğu için aracınızın ve motorun soğumaya ihtiyacı vardır. Aracınızın motoru yeteri kadar soğuyamaz ise aracınızda performans düşüklüğü gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda etkilenmek istemiyorsanız aracınıza yaz bakımı yaptırmalı ve bu bakımlarda motorunuzun hava filtresini değiştirmelisiniz. Bu bakımın yanı sıra aracınızda yaz bakımında klima kontrolü ve bakımı da yapılmaktadır. Yaz aylarında sıcak bir hava da araç kullanırken en çok ihtiyaç duyduğunuz klimalar sizlerin ve yolcularınızın konforu için çok önemli bir detaydır. Bu aylarda yukarıda da belirttiğimiz gibi motorumuz çok fazla ısınır bu ısınmayı önlemenin bir diğer yolu ise motor yağı bakımını yaptırmak. Bu bakım sayesinde ısınan motorunuz daha rahat bir şekilde çalışacaktır. Aksoy servisi size yaz bakımı esnasında teker kontrolü, motor kontrolü, temiz klima ayarı gibi konularda yardımcı olacaktır.

Far Ayarları

Gece trafiğe çıktığınız zaman sizin ve yolcularınızın güvenliği için en önemli konulardan birisi olan farların belirli aralıklar ile durumları kontrol edilmeli ve gerek duyulduğu takdirde far ayarları yapılmalıdır. Ayrıca farı bozuk olan araçlar trafikte sadece kendilerinin değil diğer araçları da tehlikeye atmaktadırlar. Bu gibi ayarları yaptırabilmek için Aksoy servisine gelmeli ve far ayarlarınızı yaptırmalısınız. Servisin size far ayarı kısmında Sis farları ayarı, Uzun far ayarı, ince hesaplama, Kısa far ayarı ve bilgisayarlı far ayarlama konusunda büyük yardımı dokunacaktır.

Aksoy Servisi

Yıllık Bakım

Araçlar da yıllık yani periyodik bakım otomobil kullanıcılarının ve yanında seyahat eden yolcuların can güvenliği açısından çok önemli bir konudur. Aksoy servisi size bu konuda da yardımcı oluyor. Araç sahipleri için belirli aralıklar da yapılan bu kontrol işlemi araç sağlığı açısından da son derece önemli bir husustur. Periyodik bakım yapılan araçlarda ilerde oluşabilecek olası arızaların önüne geçilmiş ve bu arızaların doğuracağı kaza gibi diğer sorunlar atlatılmış olmaktadır. Yıllık bakımı yapılmayan araçlarda ise performans düşüklüğü görülebilir ve bu durumda da kullanıcı için kötü yolculuklar başlayabilir. Aksoy servisi ise size yıllık yani periyodik bakım esnasında Elektronik check–up, Yağ- su değişimi, soğutma suyu kontrolü, aracınızda halihazır da bulunan arızaları giderme ve  polen filtresi değişimi gibi hizmetler sunmaktadır.

Henüz Yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Yorum yaz