ÇALIŞMA SAATLERİ:
PAZ-CTS: 9.00 - 19.00
HEMEN ARAYIN:
0 (216) 577 78 16
image

Audi Servisleri

Otomobil markalarının devlerinden olan Audi her zamanki gibi son yıllarda da yükselişini sürdürüyor. Lüks otomobiller üreten Audi kullanıcılarının ne istediğini biliyor ve ürünlerini o hassasiyetle çıkarıyor. Haliyle Audi müşteri memnuniyeti bakımından oldukça ön sıralarda olan bir otomobil firmasıdır. Son zamanlarda teknik servis bölümünü oldukça geliştiren Audi firması müşterilerden de aldığı geri dönüşler sayesinde elde etmek istediği müşteri memnuniyetine de ulaşmış gibi gözüküyor.

Neden Servis?

Türkiye’nin pek çok noktasında Audi servisi bulunmaktadır. Aracınızı servise verirseniz herhangi bir ulaşım sıkıntısı çekmeden araçlarınızı teknik servise ulaştırma şansınız vardır. Teknik servislerde araçlarınız güvende ve sağlam bir şekilde size teslim edilir.  Ayrıca Audi marka araçlarda kronik sorunlarda görülmektedir. Bunlardan biri de fazla yakıt tüketimi. Bu durum motordan kaynaklı olmaktadır. Üretim esnasında gerçekleşen bu kronik hatalar kullanıcılar için büyük sorun oluşturabiliyor. Kullanıcılar araçlarının yakıt ve mesafesini karşılaştırarak varsa bu sorunu fark edebilirler. Böyle bir sorunla karşılaşmanız durumunda sizde en yakın Audi servisine giderek aracınızın kontrolünü yaptırabilir ve gerekli onarım, bakım işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu servislerden biri ise Aksoy Audi servisidir.

Audi Servisi 1

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Audi lüks otomobiller üreten bir firma. Durum böyle olunca arabanızdaki herhangi bir arıza veya kaza durumunda aracınızı tamirci yerine teknik servise götürmek daha mantıklıdır. Araçlarda periyodik bakım da önemlidir. Eğer aracın periyodik bakımları düzenli olarak yaptırılmaz ise aracın arızalarına sebep olabilir hatta periyodik bakım çok aksatılırsa aracın kaza yapmasına neden olabilir. Bu nedenle teknik servislerde periyodik bakım ve diğer konularda çeşitli hizmetler de verilmektedir. Bir kaza veya arıza durumunda aracınızı tamirciye götürdüğünüzde orda ki çalışanların bilgisi, becerisi ve kaynakları arabanızın sorunlarını gidermeye yetemeyebilir. Bu gibi durumlarda arabanızı teknik servise götürdüğünüzde teknik servisteki kişiler araç üzerine eğitim aldığı ve yeterli ekipmanları olduğu için daha profesyonel bir ekiple aracınızı tamir etme konusunda size daha kolay bir şekilde yardımcı olacaklardır.

Teknik Servise Araç Verme Şartları

Aracınız ister kaza yapmış olsun ister bozulsun veya periyodik bakımı gelmiş olsun teknik servise vermek için öncelikle aracınızın garanti kapsamında olması gerekmektedir. Garanti dışında olan araçlar için teknik servislerin belirlediği ücretler alınmaktadır. Garanti kapsamında olan araçlar ise fazla bir ücret ödemeden araçlarını tamir ettirebilmektedir.

Teknik Servisin Olumlu Yanları

Öncelikle teknik servisler güven ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Bu nedenle çalışanlar güler güzlü bir yaklaşımla soruna olabildiğince çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar. Teknik serviste çalışan kişiler alanlarında uzmanlaşmış ve iyi eğitim görmüş kişilerdir. Mesleklerinde yeterli bilgi ve tecrübeleri bulunmaktadır. Ayrıca teknik serviste herhangi bir malzeme sıkıntısı çekilmez aracınızın istediğiniz bir parçasını veya araç aksesuarlarını orijinal bir şekilde temin etme şansına sahip alabilir ayrıca motor tamiri gibi işlemleri bile kolaylık ile yapabilirsiniz.

Audi Servisleri 2

Ayrıca teknik servise aracınızı verdiğiniz zaman belirli bir süre içerisinde aracınızı geri alabilme şansınız vardır aracınızın ortada kalma veya askıya alınması gibi durumlarla karşılaşma olasılığı oldukça düşüktür. Teknik servisin diğer olumlu yanları ise müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması bu nedenle müşteriye güler yüzlü yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırlar. Teknik servis çalışanları daha fazla çözüm odaklı oldukları için aracınızın tamir aşaması kısa sürelerde bitmektedir.

 Teknik Servisin Olumsuz Yanları

Teknik servislerin pek fazla olumsuz yönleri bulunmamaktadır. Sadece bazı servislerin garanti dışına çıkan araçların servis ve tamir fiyatları yüksek fiyatlarda olabilmektedir.

Henüz Yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Yorum yaz