ÇALIŞMA SAATLERİ:
PAZ-CTS: 9.00 - 19.00
HEMEN ARAYIN:
0 (216) 577 78 16
image

Bostancı Oto Sanayi

Gerek samimi yapısı gerekse uzman çalışanlarıyla birlikte birçok araç sahibine tamir ve muayene imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda araçların tamiri ve muayenesi konusunda kendini geliştirmiş ve birçok farklı yöntemle hizmet vermiştir. Farklı bölgelerden müşteri alan Bostancı oto sanayi bu anlamda diğer sanayilerden ayrılmıştır. Buna bağlı olarak araç sahiplerinin ilk tercihi olarak görülmektedir.

Sanayi çalışanlarının da samimiyeti ve ilgisiyle araç sahipleri bu sanayiyi tercih etmekte ve araçlarını emanet etmektedirler. Araç tamirinde birçok farklı teknik donanıma sahip olan sanayi tecrübeli ve kaliteli personellerden oluşmaktadır. Personellerin tecrübesi müşterilerinde gözünü doldurmuştur. Buna bağlı olarak o bölgedeki araç sahipleri bu sanayiyle birlikte araçlarının bakım ve onarımını tercih etmektedirler. Nüfus açısından da kalabalık bir bölgede bulunan sanayi ulaşım olanakları ve rahatlığıyla da müşterilerin beğenisini ve takdirini kazanmaktadır.

Bulunduğu bölgede birçok araç sahibinin ilk tercihi olmakla birlikte araç sahiplerinin araçlarının onarımları bakımından da müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Aynı zamanda sadece tamir ve muayene imkânı sağlamayan sanayi bunu yanında araç bakımı ve modifiye de yapmaktadır. Bu olanaklar dâhilinde değerlendiren Bostancı oto sanayi birçok birey tarafından tanınmakta ve bilinmektedir. Bunun yanı sıra araçların güvenliğini de üst düzey imkânlarla sağlayan sanayi araç sahipleri tarafından en güvenilir bölge olarak görülmektedir.

Bunun dışında sanayi içerisinde otopark imkânı da bulunmaktadır. Bu nedenle de birçok araç sahibine ev sahipliği yapmaktadır. Bu özellikleriyle bilinen ve tanınan bir yapı olan sanayi her açıdan müşterilerine hizmet vermekte ve birçok olanak sağlamaktadır. Bunların dışında en çok beğenilen özelliği ise kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar içermesidir. Müşterileriyle uygun fiyatlarda anlaşmalar yapan sanayi her gelir düzeyinden araç sahibine hitap etmekte ve araçlarının tamirini, onarımını gerçekleştirmektedir. İşlerini yaparken de büyük bir özveri ve çalışkanlık içerisinde hizmet vermektedirler. Sanayi bünyesinde genel anlamda buna bağlı olarak çalışkan ve tecrübeli personel yer almaktadır. Bu da müşterilerin beğenisini ve takdirini kazanmasına neden olmaktadır.

Bostancı Oto Sanayi

Bostancı oto servisi aracınızın bakım ve onarım kısmı için gerekli olan bütün araç ve gereçler son teknoloji arıza test ve tespit cihazları ile sizlere ellerinden gelen hizmetin en iyisini vermeyi amaçlamaktadır. Kullanılan araçlar, cihazlar ve ekipmanlar gelecek seneler de üretilecek araçların teknolojileri ile uyumlu olup şuan ki araç teknolojisine de uyum sağlayacak donanıma da sahiptir. Bostancı oto servisi araçların yapı taşı olan 3 temel husus olan mekanik, kaporta ve boya konusunda son derece profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Müşterileri için her zaman en iyisini isteyen Bostancı oto servis müşterilerinin alanlarında uzman ve bilgili kişiler ile muhattap olması için her geçen gün daha fazla çalışıyor ve ekibini bu kriterlere göre seçip eğitiyor. Bostancı oto servisinin hızlı, dinamik, bilgili ve yetenekli ekibi çözümlerin de olabildiğince hızlı ve kusursuz olmayı hedefliyor. Aracınızın başına gelen sorunları büyük veya küçük ayırt etmeden olabildiğince küçük bütçeler ile çözülmesini hedefliyor ve böylelikle Bostancı oto servisi müşterilerine her zaman kazandırıyor. Kurulduğu günden bu güne büyümeye ve gelişmeye devam eden Bostancı oto servisi günlük araç kapasitesini arttırmayı başarmış durumda.

Tecrübe Ve Deneyim

Teknik servis alanın da yetenek, bilgi, beceri önemli olduğu kadar tecrübe ve deneyim de önemlidir. Bu alan da tercih edebileceğiniz en deneyimli firmalardan olan bostancı oto servisi alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle beraber yılları geride bırakmış durumda. Kurulduğu ilk günden beri kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen bostancı oto servisi Aksoy, bunu başarmış gözüküyor. Teknik anlam da ise her zaman kendini geliştirmeye devam eden firmamız, müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firma kurulduğu günden bu güne kadar ilk önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz.

Servis Neden Önemli?

Aracınızın herhangi bir kaza veya arıza durumunda başvurabileceğiniz ilk yerlerden biri olan servisler de alanlarında uzman, bilgili ve deneyimli bir ekip çalışmaktadır. Aracınızı teknik servise verdiğinizde başına herhangi bir sıkıntı gelmeden ve aracınızın arızaları giderilmiş olarak geri alabilirsiniz. Teknik servisler son teknoloji cihazlar ve donanımlar ile sizi menün etmeye, sizin ve aracınız için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Ayrıca aracınızı teknik servise verdiğiniz zaman sizlere kısa süreli kullanmanız için yedek bir araba hizmeti de sunmaktadırlar. Her kullanıcı için aracı çok önemlidir ve araçların başına bir şey gelmesini istemezler. Bu konuda ise kullanıcıların araçlarının periyodik bakım zamanlarını takip etmeleri ve periyodik bakımlarını zamanın da yaptırmaları gerekmektedir. Zamanında periyodik bakımı yapılmayan araçlar kolayca arızalanabilmekte ve hatta bu arızalar kazalara yol açabilmektedir.

Serviste Bulunan Hizmetler

Bostancı oto servisinde mekanik aksam, kaporta, boya, elektrik ve aydınlatma gibi pek çok hizmet bu alanlar da uzmanlaşmış kişiler tarafından verilmektedir. Ayrıca firma araçlar da periyodik bakım gibi farklı hizmetler de vermektedir. Firma da ise servis süreleri ve ücretleri aracınızın arızası ve aracınızın durumuna göre değişmektedir. Bostancı oto servisi müşterileri için en iyisini düşünüyor ve bu alanda arıza test ve tespit konusunda son teknoloji donanımlarıyla hizmet veriyor.

 

Henüz Yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Yorum yaz