ÇALIŞMA SAATLERİ:
PAZ-CTS: 9.00 - 19.00
HEMEN ARAYIN:
0 (216) 577 78 16
image

Porsche Servisi

Dünya da hız denilince ilk akla gelen isim olan Porsche kendi çıtasını her gün biraz daha yukarılara taşıyor. Durum böyle olunca kullanıcıların Porsche den beklentisi ve istekleri her geçen gün artıyor. Firma da bu beklentileri karşılamak için gerek Porsche servisi kısmın da gerekse üretim ve satış kısmında kendini geliştirmeye devam ediyor. Porsche teknik servis kısmın da alanında uzman olan iyi yetişmiş bilgili ve deneyimli elemanları ile teknik servis alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Porsche kendini üretim konusunda da geliştirmeye devam ediyor son çıkan modelleri ve bu modellerin yakaladıkları başarı da bunun en büyük göstergelerinden ama Porsche kendini ne kadar geliştirse de arada kronik hatalar da olmuyor değil bu kronik hatalar aracın üretiminden kaynaklı olduğu için önüne geçilmesi zor hatalar olabiliyor. Aracında kronik hata olan kullanıcılar ise tek çare olarak teknik servisi görüyorlar,  teknik servis çalışanları alanlarında bilgili ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Porsche Servisi 1

Porsche Kronik Sorunlar

Her araçta ve her üründe arızalar ve sorunlar olduğu gibi Porsche marka arabalarda da bazı sorunlar mevcut bunların bazıları kronik yani üretimden kaynaklı ve önüne geçilemez hatalar bazıları ise sonradan oluşan hatalar. Porsche marka araçlarda motor sorunları başta olmak üzere aşırı ısınma, radyatör sızıntıları, erken fren aşınması, elektriksel sorunlar, göstergeler ve simgeler de bozulmalar gibi pek çok kronik orun bulunmakta. Porsche lüks bir marka ve üst kesimden kullanıcılara hitap ediyor. Araç lüks olunca herhangi bir kaza veya arıza durumunda çıkan masraf da fazlasıyla pahalı oluyor. Bu nedenle Porsche kullanıcıları araçlarını olabildiği kadar teknik servise verme taraftarı bur da ise teknik servisin ve teknik servis çalışanlarının rolü çok büyük. Bu kronik sorunları gidermek için en etkili yol ise aracınızı teknik servise götürmek Porsche için servis veren firmalardan biri ise Aksoy Audi servisi.

Teknik Servisin Olumlu Yanları

Porsche Türkiye’nin birçok ilinde teknik servisi olan bir markadır. Aracınızı güvenli bir şekilde teslim alabilir ve Türkiye’nin her yerinde kolay ulaşım ile aracınızı teknik servise verebilirsiniz. Ayrıca aracınızı herhangi bir durumda Porsche teknik servise verirseniz size kısa süreli kullanım için yedek araba imkanı sunuyorlar.  Porsche gibi lüks markalarda araç herhangi bir kaza veya arıza durumunda teknik servise götürmek daha faydalıdır. Teknik servis çalışanları konusunda bilgili, tecrübeli ve deneyimli çalışanlardır. Aracınızın herhangi bir eksik parçasını ve aksesuarını temin etme konusunda sıkıntı çekmeden kolayca bulabilirsiniz.

Ayrıca Porsche müşteri memnuniyetini düşünen bir marka olduğu için teknik servis çalışanları işlerinde güler yüzlüdür.  Teknik servis kısmında ki ekip işlerinde yeterli düzeyde eğitim almış bilgili ve tecrübeli profesyonel kişilerden kurulmuş olup herhangi bir malzeme sıkıntısı olmaksızın her türlü konuda ve arızada sizlere yardımcı olabilmektedirler. Teknik servis bakım ve onarım süreleri ve ücretleri çoğunlukla değişken olmakla beraber aracınızın arızası ve durumuna bağlı olarak değişiyor. Ayrıca araçlarınızın periyodik bakımını genel kontrollerini ve bu gibi işlemleri yapmak için de teknik servisi kullanabilirsiniz bu şekilde hem aracınızı korumuş hem de olası kazaların önüne geçmiş olursunuz. Porsche de nadir de olsa motor sorunları olabiliyor bu sorunları giderebilmek adına en iyisi aracınıza motor bakımı ve gerekli ise motor tamiri yaptırmak.

Porsche Servisi 2

Teknik Servise Araç Verme Şartları

Aracınızın kaza, arıza gibi durumlarda teknik servise vermek için önce aracınızın  garanti kapsamında olması gerekmektedir. Garanti kapsamında olan araçlar teknik servislerde profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Garanti dışındaki araçlar ise yine teknik servis çalışanları tarafından belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

Henüz Yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Yorum yaz